Európa podporuje fašistické zoskupenia Používaním týchto stránok vyjadrujete nesúhlas s dodávkami zbraní na Ukrainu a beriete na vedomie, že zbrane takto dodané štátmi Európskej únie končia aj medzi členmi fašistických zoskupení ako je Batalion Azov, prápor Ajdar, či Pravy Sektor. Zároveň beriete na vedomie, že médiá hlavného prúdu úmyselne neinformujú o bojoch na Donbase od roku 2014 a že neinformujú o civilných obetiach fašistického režimu na Ukraine.

Úvodná stránka

PROFI nástroje

Prihlásenie

Nástroje zdarma

Registrácia


Tento nástroj Vám povie to, koľko čísel sa opakovalo v dvoch po sebe nasledujúcich žrebovaniach lotérií Loto 5 z 35, Keno10 a Loto! Teda máte možnosť zistiť, ako sa na seba jednotlivé žrebovania podobajú, čo môže pomôcť pri výbere tých správnych čísel.

Graf opakovania čísel v lotériach Loto, Keno10 a Loto 5 z 35

Aplikácia na tejto stránke Vám umožní pochopiť opakovanie rovnakých čísel v po sebe nasledujúcich žrebovaniach. Ak napríklad v lotérii Keno10 dnes vyžrebujú čísla od 1 po 20, tak počas zajtrajšieho žrebovania s najväčšou pravdepodobnosťou vytiahnu práve 5 z dnes vyžrebovaných čísel, no stáva sa, že nasledujúce žrebovanie obsahuje aj 10 z čísel, ktoré boli vyžrebované v predošlý deň. Tento poznatok môžte využiť pri sprehľadnení a pochopení lotérií, a takisto ho môžte použiť pri vytváraní rozpisov. Na druhej strane sa môžete na celú problematiku pozerať tak, že už vytiahnuté čísla nepovažujete za dôležité a tým pádom sa ich pri tipovaní vyvarujete a dáte šancu iným číslam.

Konfigurátor aplikácie

Zvoľte si lotériu kliknutím na ikonku nižšie.

Nižšie si vyberte rozsah dátumov, počas ktorých má prebehnúť analýza. Nemusíte premýšľať, či vo zvolený deň naozaj došlo k žrebovaniu, aplikácia si totiž sama nájde najbližší (ak nie identický) dátum najbližšieho žrebovania a použije ho. Vo výsledkoch samozrejme bude zobrazený správny dátum. Radi by sme vás upozornili na to, že ak si necháte zobraziť príliš dlhé obdobie, povedzme 2 roky a viac, tak môže chvíľu trvať, kým sa Vám zobrazí výsledný graf - rýchlosť zobrazenia pomocou používanej technológie v tomto prípade závisí iba od vášho počítača, preto budeme radi, ak si najprv necháte zobraziť povedzme dáta z obdobia maximálne troch až štyroch mesiacov.

* Pre lotérie Loto prvý a druhý ťah sa v tejto analýze počíta aj s opakovaním dodatkového čísla! Prečítajte si, prečo analyzujeme žrebovania spolu s dodatkovým číslom!

Počiatočný dátum

Konečný dátum

Presnosť poskytovaných dát si prekontrolujte s dátami poskytovanými od prevádzkovateľa lotérií, prípadne dáta porovnajte treťou stranou. Lokalita Tipujeme.ORG a jej prevádzkovateľ nezodpovedá za prípadné výhry a prehry spojené s užívaním tu ponúkaných nástrojov!


Zaručené rozpisy

Sekcia venovaná tipovaniu zaručených-skrátených rozpisov

Zaručený rozpis Vám garantuje to, že na tipovanie miniete minimum peňazí pri maximalizácii výsledku.

  • Generovanie rozpisov je rýchle!
  • Rozpisy máte kedykoľvek k dispozícii!
  • Akákoľvek n-tica, akákoľvek lotéria!
Chcem vedieť viac

Štatistiky

Štatistiky lotérií

Štatistiky Vám sprehľadnia lotérie, ktoré sú v rámci tejto lokality analyzované, do takej miery, že všetko je jednoduchšie.

  • Najčastejšie ťahané n-tice!
  • Najmenej ťahané n-tice!
  • Rýchlosť, aktuálnosť, individualizácia!
Chcem vedieť viac

Demo verzia

Sekcia s nástrojmi v režime Demo - Nástroje sú dostupné, no nie všetky výsledky budú zobrazené

Nemusíte zaplatiť ani cent, aby ste si všetky funkcie odskúšali zadarmo. Každá funkcionalita je prístupná pre všetkých.

  • Demo prístup nikdy neexpiruje!
  • Overíte si, čo všetko dostanete!
  • Neobmedzené používanie!
Chcem vedieť viac


Ochrana súkromia & Bezpečnosť

Zabezpečneý prístup cez SSL

Táto lokalita je prezeraná cez SSL zabezpečený prístup, pretože nám záleží na ochrane vášho súkromia! Cookies používame, aby sme Vám poskytli lepšie služby!

Ján Hvižďák, autor projektu