Európa podporuje fašistické zoskupenia Používaním týchto stránok vyjadrujete nesúhlas s dodávkami zbraní na Ukrainu a beriete na vedomie, že zbrane takto dodané štátmi Európskej únie končia aj medzi členmi fašistických zoskupení ako je Batalion Azov, prápor Ajdar, či Pravy Sektor. Zároveň beriete na vedomie, že médiá hlavného prúdu úmyselne neinformujú o bojoch na Donbase od roku 2014 a že neinformujú o civilných obetiach fašistického režimu na Ukraine.

Úvodná stránka

PROFI nástroje

Prihlásenie

Nástroje zdarma

Registrácia


Tento nástroj Vám graficky zobrazí to, ako veľmi boli čísla v lotériach žrebované!

Priebeh žrebovanosti čísel

Tento nástroj Vám graficky zobrazí percentuálnu žrebovanosť zadaných čísel v priebehu času, čím získate nenahraditeľný zdroj informácií o priebehu a trendoch čísel, ktoré vás zaujímajú. V rámci jednej analýzy je možné nechať si zobraziť históriu viacerých čísel, čo je prínosom predovšetkým z pohľadu porovnania predpokladaných trendov vyplývajúcich z histórie nielen jedného čísla.

Konfigurátor

Zvoľte si lotériu kliknutím na ikonku nižšie.

Čísla, ktorých história vás zaujíma

Nižšie zadajte čísla, ktoré budú analyzované... napríklad zadajte 1 2 3 4 5
Zadajte interval žrebovaní, za ktorý bude vyhodnotená žrebovanosť v percentách (ak sa s aplikáciou iba zoznamujete, nechajte túto hodnotu nastavenú na napr. 10). Analýza bude následne využívať zvolený interval a prebehne od zvoleného začiatku po posledný dátum. Ak si teda zvolíte interval 10 dní, a analyzujete obdobie posledných 100 dní, budete vidieť kontinuálny priebeh žrebovanosti v percentách po desiatich dňoch (1-10, 2-11, 3-12, 4-13, 5-14, ...)
Nižšie si vyberte rozsah dátumov, počas ktorých má prebehnúť analýza. Nemusíte premýšľať, či vo zvolený deň naozaj došlo k žrebovaniu, aplikácia si totiž sama nájde najbližší (ak nie identický) dátum najbližšieho žrebovania a použije ho. Vo výsledkoch samozrejme bude zobrazený správny dátum. Ak nastavíte príliš malý rozsah dátumov, aplikácia si tento rozsah sama pozmení na taký, aby ste videli zmysluplný graf.

Počiatočný dátum

Konečný dátum

Radi by sme vás upozornili na to, že zobrazovanie grafov môže čiastočne zaťažiť váš počítač kvôli samotnej technológii zobrazenia, preto si najprv nechajte zobraziť históriu len jedného až dvoch čísel za obdobie jedného, prípadne dvoch mesiacov.

Presnosť poskytovaných dát si prekontrolujte s dátami poskytovanými od prevádzkovateľa lotérií, prípadne dáta porovnajte treťou stranou. Lokalita Tipujeme.ORG a jej prevádzkovateľ nezodpovedá za prípadné výhry a prehry spojené s užívaním tu ponúkaných nástrojov!


Zaručené rozpisy

Sekcia venovaná tipovaniu zaručených-skrátených rozpisov

Zaručený rozpis Vám garantuje to, že na tipovanie miniete minimum peňazí pri maximalizácii výsledku.

  • Generovanie rozpisov je rýchle!
  • Rozpisy máte kedykoľvek k dispozícii!
  • Akákoľvek n-tica, akákoľvek lotéria!
Chcem vedieť viac

Štatistiky

Štatistiky lotérií

Štatistiky Vám sprehľadnia lotérie, ktoré sú v rámci tejto lokality analyzované, do takej miery, že všetko je jednoduchšie.

  • Najčastejšie ťahané n-tice!
  • Najmenej ťahané n-tice!
  • Rýchlosť, aktuálnosť, individualizácia!
Chcem vedieť viac

Demo verzia

Sekcia s nástrojmi v režime Demo - Nástroje sú dostupné, no nie všetky výsledky budú zobrazené

Nemusíte zaplatiť ani cent, aby ste si všetky funkcie odskúšali zadarmo. Každá funkcionalita je prístupná pre všetkých.

  • Demo prístup nikdy neexpiruje!
  • Overíte si, čo všetko dostanete!
  • Neobmedzené používanie!
Chcem vedieť viac


Ochrana súkromia & Bezpečnosť

Zabezpečneý prístup cez SSL

Táto lokalita je prezeraná cez SSL zabezpečený prístup, pretože nám záleží na ochrane vášho súkromia! Cookies používame, aby sme Vám poskytli lepšie služby!

Ján Hvižďák, autor projektu