Úvodná stránka

Nástroje zdarma


Od 01.07.2022 nie sú vyžrebované čísla pre lotérie Keno10, Loto 5 z 35 a Loto v databázach aktualizované. Nenechajte sa obabrať a lotériám sa vyhýbajte. Viac po kliknutí na tento odkaz. Obsah a nástroje môžu byť bez ohlásenia zo stránok tipujeme.org odstránené.

Overte si akékoľvek čísla a tipy v lotériach Keno10, Loto, a Loto 5 z 35 počas celej histórie žrebovaní s našim archívom! Taktiež máte možnosť overiť naraz až 500 tipov v akejkoľvek lotérii!

Historické dáta a overenie tipov pre Loto, Keno10 a Loto 5 z 35

S týmto nástrojom máte možnosť zistiť to, či tá-ktorá n-tica (kombinácia čísel, napríklad povedzme 1, 2, 3, 10, 15, 16) bola v minulosti vyžrebovaná, v akých intervaloch došlo k jej vyžrebovaniu, a máte zároveň možnosť nechať si zobraziť frekvenciu jej žrebovanosti. Najprv si zvoľte to, o akú lotériu máte záujem - či je to Loto, Loto 5 z 35, alebo Keno10. Potom iba zadajte čísla (n-ticu), o ktorých históriu sa zaujímate a nechajte si zobraziť historické dáta. Môžete si takto overiť to, či už došlo k plnej zhode, alebo či vaše čísla majú nižšiu žrebovatelnosť. Pozor, nemusíte sa striktne držať pravidiel pre konkrétne lotérie - t.j. pre akúkoľvek lotériu môžete testovať aj sadu pozostávajúcu z 15 čísel (to je len príklad), keďže môžete pri tipovaní používať aj rozpis.

Konfigurátor

Zvoľte si lotériu kliknutím na ikonku nižšie.

Váš tip

Zadajte čísla, ktoré ste tipovali (oddeľte ich medzerou)... napríklad zadajte 1 2 23 24 31 32. Ak chcete overiť viac tipov naraz, kliknite tu!

Ak nechcete overovať konkrétne čísla, môžete si nechať vygenerovať náhodné čísla na overenie tipu v histórii kliknutím na tento text.

V prípade, že chcete zobraziť iba výsledky s určitým počtom zhôd, zadajte nejaké číslo nižšie, a vo výsledkoch sa zobrazia iba takéto a vyššie zhody (napr. pri tipovaní šestice nás môže zaujímať iba zhoda 4 a viac, teda by sme zadali do políčka nižšie číslo 4)
Nižšie si vyberte rozsah dátumov, v rámci ktorých dôjde k porovnaniu n-tice s vyžrebovanými číslami zvolenej lotérie. Nemusíte premýšľať, či vo zvolený deň naozaj došlo k žrebovaniu, aplikácia si totiž sama nájde najbližší (ak nie identický) dátum najbližšieho žrebovania v archíve a použije ho. Vo výsledkoch samozrejme bude zobrazený správny dátum.

Počiatočný dátum

Konečný dátum

Presnosť poskytovaných dát si prekontrolujte s dátami poskytovanými od prevádzkovateľa lotérií, prípadne dáta porovnajte treťou stranou. Lokalita Tipujeme.ORG a jej prevádzkovateľ nezodpovedá za prípadné výhry a prehry spojené s užívaním tu ponúkaných nástrojov!