Európa podporuje fašistické zoskupenia Používaním týchto stránok vyjadrujete nesúhlas s dodávkami zbraní na Ukrainu a beriete na vedomie, že zbrane takto dodané štátmi Európskej únie končia aj medzi členmi fašistických zoskupení ako je Batalion Azov, prápor Ajdar, či Pravy Sektor. Zároveň beriete na vedomie, že médiá hlavného prúdu úmyselne neinformujú o bojoch na Donbase od roku 2014 a že neinformujú o civilných obetiach fašistického režimu na Ukraine.

Úvodná stránka

PROFI nástroje

Prihlásenie

Nástroje zdarma

Registrácia


Každá lotéria je zaujímavá hra a ešte zaujímavejšie je ju analyzovať a sledovať. A nástroje nižšie to umožňujú!

Odkaz na nástrojZaručené rozpisy pre lotérie Odkaz na nástrojNajžrebovanejšie čísla a kombinácie Odkaz na nástrojNevyžrebované kombinácie čísel

O projekte pre tipujúcich, ciele a vízia


Ikona - nápadNápad

Projekt Tipujeme.ORG vznikol preto, aby poskytoval tipujúcim dôležité informácie o lotériach. V ponúkaných štatistikách hier Keno10, Loto a Loto 5 z 35 sa neobmedzujeme iba na jednoduché analýzy typu „Najžrebovanejšie čísla“, ale ponúkame celú škálu štatistík počnúc počtom opakovaných čísel v zvolenej lotérii, cez najčastejšie sa opakujúce n-tice (kombinácie čísel, n-ticou je napríklad 1, 2, 10, 15, 16, 20 v lote), až po historické dáta dodávané spolu s grafmi. To všetko doplnené o skrátené rozpisy a nástroje, ktoré Vám pomôžu pochopiť lotérie až do ich samotnej podstaty. Či sa jedná o simulátor lotérie, alebo o výpočet pravdepodobností, našim cieľom je poskytnúť tipujúcim také podklady, aby sa z tipovania stala činnosť, ktorá už nie je náhodným triafaním čísel. Ako to býva pri akejkoľvek činnosti, dôležité je vedieť čo najviac - potom úspech nezávisí iba od šťastia. A aj keď neponúkame žiadnu zázračnú rovnicu, ktorá predpovie, aké čísla budú vyžrebované, tipovanie sa stáva s nami poskytnutými prehľadmi oveľa zábavnejším a prehľadnejším!


Ikona - o nástrojochNástroje

Ak ste navštívili stránky Tipujeme.ORG prvýkrát, potom Vám odporúčame prezrieť si nástroje, ktoré sú ponúkané zdarma a taktiež sa oboznámte s demo verziou, ktorá Vám poskytne všetky prémiové analýzy a štatistiky. Na internete totiž nájdete množstvo stránok, ktoré Vám sľubujú zaručené spôsoby, ako na tipovaní zarobiť - no ak by akýkoľvek postup zabezpečoval zaručený úspech, prečo by to potom niekto predával? Aj preto ste už pravdepodobne natrafili na stránky zaručujúce „garantované metódy na výhry v lotériach a hrách“, no v drvivej väčšine za nimi stojí úzka skupina ľudí, ktorá sa ale snaží zarobiť iba na vás - a takíto vlastníci webov urobia všetko pre to, aby vás vo vidine vlastného zbohatnutia obrali o peniaze! Navyše ak by nejaký postup určite fungoval vždy a všade, asi by lotérie nemohli existovať. Na našom webe sa nesnažíme o predpovede, pretože tipovanie má byť predovšetkým o hľadaní tej správnej odpovede, tipovanie má byť zábavou, a v žiadnom prípade sa nesnažíme degradovať celý proces na akési odklikávanie - tipujúci sú totiž obvykle rozumní ľudia s veľkým prehľadom nielen o lotériach, a nechcú, aby z nich niekto robil hlúpe stvorenia, ktoré majú tipovať také čísla, aké im nejaká prapodivný program vygeneruje! Zároveň Vám ponúkame možnosť integrovať vaše nápady na tejto lokalite, stačí sa nám ozvať! Dobre totiž vieme, že ak s našim webom nebudete spokojní, už sa k nám v budúcnosti nevrátite...


Ikona - víziaVízia

Naša vízia je jasná, chceme byť najlepší poskytovateľ informácií pre tipujúcich! Nebránime sa výzvam a chceme, aby ste nám dali vedieť, aké štatistiky a analýzy tu chcete mať. Tipovanie má byť totiž hobby, má byť činnosť na čiastočné vyplnenie voľného času a má prinášať zábavu. Ak sa registrujete, získate prístup k nástrojom, ktoré nenájdete nikde inde, a ktoré Vám nikto iný neposkytne!


Zaručené rozpisy

Sekcia venovaná tipovaniu zaručených-skrátených rozpisov

Zaručený rozpis Vám garantuje to, že na tipovanie miniete minimum peňazí pri maximalizácii výsledku.

  • Generovanie rozpisov je rýchle!
  • Rozpisy máte kedykoľvek k dispozícii!
  • Akákoľvek n-tica, akákoľvek lotéria!
Chcem vedieť viac

Štatistiky

Štatistiky lotérií

Štatistiky Vám sprehľadnia lotérie, ktoré sú v rámci tejto lokality analyzované, do takej miery, že všetko je jednoduchšie.

  • Najčastejšie ťahané n-tice!
  • Najmenej ťahané n-tice!
  • Rýchlosť, aktuálnosť, individualizácia!
Chcem vedieť viac

Demo verzia

Sekcia s nástrojmi v režime Demo - Nástroje sú dostupné, no nie všetky výsledky budú zobrazené

Nemusíte zaplatiť ani cent, aby ste si všetky funkcie odskúšali zadarmo. Každá funkcionalita je prístupná pre všetkých.

  • Demo prístup nikdy neexpiruje!
  • Overíte si, čo všetko dostanete!
  • Neobmedzené používanie!
Chcem vedieť viac


Ochrana súkromia & Bezpečnosť

Zabezpečneý prístup cez SSL

Táto lokalita je prezeraná cez SSL zabezpečený prístup, pretože nám záleží na ochrane vášho súkromia! Cookies používame, aby sme Vám poskytli lepšie služby!

Ján Hvižďák, autor projektu