Európa podporuje fašistické zoskupenia Používaním týchto stránok vyjadrujete nesúhlas s dodávkami zbraní na Ukrainu a beriete na vedomie, že zbrane takto dodané štátmi Európskej únie končia aj medzi členmi fašistických zoskupení ako je Batalion Azov, prápor Ajdar, či Pravy Sektor. Zároveň beriete na vedomie, že médiá hlavného prúdu úmyselne neinformujú o bojoch na Donbase od roku 2014 a že neinformujú o civilných obetiach fašistického režimu na Ukraine.

Úvodná stránka

PROFI nástroje

Prihlásenie

Nástroje zdarma

Registrácia


Tento nástroj sme sprístupnili kvôli možnosti rozpísať zápasy, keďže mnoho návštevníkov tipuje nielen lotérie.

Rozpisy pre zápasy

Rozpísať zápasy má zmysel vtedy, ak chcete tipovať viacero stretnutí, no zároveň nechcete spoliehať iba na jeden tiket, keďže ako vieme, aj pri takzvaných "tutovkách" sa sem-tam objaví prekvapenie. Je samozrejmosťou, že pri rozpise zápasov neexistuje žiadna garantovaná výhra, a to z dôvodu, že nemusíte rozpisovať všetky možnosti (t.j. výhra - 1, remíza - X, prehra - 2). Práve preto ponúkame nástroj, pomocou ktorého si viete nechať zanalyzovať aj výsledné kurzy a následne sa rozhodnúť pre tú možnosť, ktorá sa Vám zdá najlepšia a najpriateľnejšia. Nezáleží, či tipujete tenis, kde sa stretnutie nemôže skončiť remízou, alebo či tipujete futbal a hokej - naše rozpisy zvládnu akékoľvek možnosti.

Konfigurátor rozpisov pre zápasy

Zadefinujte si zápasy

V tabuľke nižšie stačí zadať číslo zápasu (napríklad podľa aktuálneho kurzového lístka), tímy, ktoré proti sebe hrajú, a vybrať si možnosti, ktoré výsledky zápasov chcete tipovať. Je jedno, či tipujete futbal, alebo tenis - napríklad pri tenise nerozpisujete remízu. Ak chcete, aby Vám náš nástroj na tvorbu rozpisov prepočítal aj výsledné kurzy, stačí ich vložiť do políčok, ktoré sú umiestnené pod možnosťami rozpísania výhry, prehy, alebo remízy. Ak kurzy nevyplníte, nebudú sa vo výslednom rozpise prepočítavať. Výsledný rozpis je samozrejme kompletný rozpis z možností, ktoré si zvolíte ako možné výsledky. V prípade, že rozpíšete povedzme 9 zápasov, v rámci ktorých nebudete uvažovať s výhrou hosťujúceho tímu, a v prípade, že sa tak naozaj stane, váš rozpis bude úspešný a určite niečo vyhráte. Ak Vám niektorý detail rozpisovania zápasov zatiaľ nie je jasný, otestujte tento nástroj bez toho, aby ste tikety tipovali v stávkových spoločnostiach!

Zápas číslo Tím 1 (domáci) Tím 2 (hosť) Rozpísať výhru domáceho? Rozpísať remízu? Rozpísať prehru domáceho? Vymazať zápasOdstráň zápas
Kliknite pre pridanie ďalšieho zápasu do rozpisu

Pár slov ohľadom skrátených rozpisov

Rovnako ako je to v lotériách, aj pri tipovaní zápasov je možné tipovať skrátené rozpisy s garanciou výhry. Napríklad, ak chcete rozpísať na tiket 7 zápasov s podmienkou, že aspoň 5 zápasov na konkrétny tiket uhádnete správne. No na rozdiel od lotérií, pri športových zápasoch nie je za normálnych okolností možné spájať viacero kombinácií na jeden zápas (t.j. jeden riadok by bol konkrétny zápas na výhru domáceho, a ďalší riadok remíza na rovnaký zápas), a preto by sme v našom teoretickom prípade museli rozpísať všetky možnosti ktorýchkoľvek piatich zápasov, a následne by sme na výsledné tikety “prihodili” tipy pre zvyšné dva zápasy. To je teda najjednoduchší návod, ako vytvoriť skrátený rozpis aj na zápasy.

návrat hore


Zaručené rozpisy

Sekcia venovaná tipovaniu zaručených-skrátených rozpisov

Zaručený rozpis Vám garantuje to, že na tipovanie miniete minimum peňazí pri maximalizácii výsledku.

  • Generovanie rozpisov je rýchle!
  • Rozpisy máte kedykoľvek k dispozícii!
  • Akákoľvek n-tica, akákoľvek lotéria!
Chcem vedieť viac

Štatistiky

Štatistiky lotérií

Štatistiky Vám sprehľadnia lotérie, ktoré sú v rámci tejto lokality analyzované, do takej miery, že všetko je jednoduchšie.

  • Najčastejšie ťahané n-tice!
  • Najmenej ťahané n-tice!
  • Rýchlosť, aktuálnosť, individualizácia!
Chcem vedieť viac

Demo verzia

Sekcia s nástrojmi v režime Demo - Nástroje sú dostupné, no nie všetky výsledky budú zobrazené

Nemusíte zaplatiť ani cent, aby ste si všetky funkcie odskúšali zadarmo. Každá funkcionalita je prístupná pre všetkých.

  • Demo prístup nikdy neexpiruje!
  • Overíte si, čo všetko dostanete!
  • Neobmedzené používanie!
Chcem vedieť viac


Ochrana súkromia & Bezpečnosť

Zabezpečneý prístup cez SSL

Táto lokalita je prezeraná cez SSL zabezpečený prístup, pretože nám záleží na ochrane vášho súkromia! Cookies používame, aby sme Vám poskytli lepšie služby!

Ján Hvižďák, autor projektu