Úvodná stránka

PROFI nástroje

Prihlásenie

Nástroje zdarma

Registrácia


Od 01.07.2022 nie sú vyžrebované čísla pre lotérie Keno10, Loto 5 z 35 a Loto v databázach aktualizované. Nenechajte sa obabrať a lotériám sa vyhýbajte. Viac po kliknutí na tento odkaz. Všetok obsah a nástroje zostávajú zatiaľ dostupné.

Tento nástroj Vám poskytne skrátené rozpisy s garanciou výhry pre lotérie vrátane Keno10, Loto 5 z 35, a Loto a to za zlomok ceny kompletného rozpisu! Ak máte záujem o rozpisy pre iné lotérie, tak postačí čísla, ktoré chcete rozpísať, vložiť do políčok v nástroji nižšie a Váš rozpis bude taktiež vygenerovaný. Od decembra 2019 sú rozpisy pravidelne aktualizované a dopĺňané najnovším algoritmom! Ak máte záujem rozpísať zápasy, tak skúste náš generátor rozpisov športových stretnutí!

Naposledy boli rozpisy aktualizované : 2021-06-25 05:59:13 a dokopy ponúkame 1297 druhov rozpisov!

Zaručené rozpisy pre lotérie Loto, Keno10 a Loto 5 z 35

Upozornenie: Od roku 2017 sa na internete objavujú viaceré stránky, ktoré môžu tipujúcich uviesť do omylu ohľadom použitia skráteného rozpisu - ide o zdanlivo vysoké pravdepodobnosti výhier. Práve z tohto dôvodu sme pre vás pripravili kalkulačku pre skrátené rozpisy! Samozrejme na Tipujeme.ORG Vám ponúkame férový prístup a nesnažíme sa vás “opiť rožkom”!

Skrátené rozpisy umožňujú tipujúcemu tipovať tak, že minimalizuje náklady pri pokrytí čo najväčšieho počtu možných vyžrebovaných čísel. Princíp skráteného - alebo zaručeného - rozpisu spočíva v tom, že si zvolíme typ n-tice (teda počet čísel, ktoré budeme tipovať - napríklad pre hru Loto je to šestica, pre hru Keno10 je to od 1 do 10), samotné čísla, z ktorých budeme rozpis generovať, a minimálny počet čísel, ktoré budú počas žrebovania vytiahnuté z tých čísel, ktoré zadáme do skráteného rozpisu. Takto vygenerované rozpisy môžeme uplatniť na akúkoľvek lotériu, nielen na Keno10 alebo Loto, stačí si nižšie nakonfigurovať požadované parametre, akými sú všetky čísla na rozpis, počet garantovaných čísel, a typ n-tice. Výsledné kombinácie potom stačí tipovať, a v prípade ak dôjde k vyžrebovaniu nami zadaného minimálneho počtu čísel zo skráteného rozpisu, práve táto zhoda bude minimom, ktoré uhádneme na našich tiketoch. Samozrejme, že môžeme dosiahnuť aj vyššej zhody a pri minimalizovaní nákladov pomocou skráteného rozpisu sme bližšie k úspechu, ktorým je uhádnutie maximálneho počtu čísel!

Ak Vás zaujíma to, aké rozpisy sú na Tipujeme.ORG k dispozícii a koľko kombinácií pripadá na konkrétny rozpis, pozrite si zoznam našich rozpisov!

Konfigurátor skrátených rozpisov

Všetky čísla na skrátený rozpis

Zadajte čísla, z ktorých sa bude generovať rozpis... napríklad zadajte 1 2 10 20 23 32 35 40 41 43 46
Zadajte typ n-tice, ktorú budete tipovať (napr. pre šestice pri hre Loto napíšte do políčka nižšie číslo 6)
Zadajte minimálnu zhodu, ktorú očakávate, a ktorá bude minimálnou garantovanou "výhrou" v prípade, ak vygenerované n-tice budete skutočne tipovať. Napríklad zadajte číslo 4
Ak ste prihlásený, máte možnosť nezoraďovať čísla od najmenšieho po najväčšie, čím získate rôzne rozpisy pri zachovaní minimálnej garantovanej výhry. Odporúčame Vám skúsiť obe možnosti a sami sa rozhodnete, ktorý rozpis sa Vám páči viac.
Upozornenie (1): Keďže nepodporujeme gamblerstvo, vyhradzujeme si práve neposkytnúť rozpisy väčšie ako 1000 výsledkov!
Upozornenie (2): Naše rozpisy priebežne optimalizujeme tak, aby ste minimalizovali náklady!

Presnosť poskytovaných dát si prekontrolujte s dátami poskytovanými od prevádzkovateľa lotérií, prípadne dáta porovnajte treťou stranou. Lokalita Tipujeme.ORG a jej prevádzkovateľ nezodpovedá za prípadné výhry a prehry spojené s užívaním tu ponúkaných nástrojov!

návrat hore


Zaručené rozpisy

Sekcia venovaná tipovaniu zaručených-skrátených rozpisov

Zaručený rozpis Vám garantuje to, že na tipovanie miniete minimum peňazí pri maximalizácii výsledku.

  • Generovanie rozpisov je rýchle!
  • Rozpisy máte kedykoľvek k dispozícii!
  • Akákoľvek n-tica, akákoľvek lotéria!
Chcem vedieť viac

Štatistiky

Štatistiky lotérií

Štatistiky Vám sprehľadnia lotérie, ktoré sú v rámci tejto lokality analyzované, do takej miery, že všetko je jednoduchšie.

  • Najčastejšie ťahané n-tice!
  • Najmenej ťahané n-tice!
  • Rýchlosť, aktuálnosť, individualizácia!
Chcem vedieť viac

Demo verzia

Sekcia s nástrojmi v režime Demo - Nástroje sú dostupné, no nie všetky výsledky budú zobrazené

Nemusíte zaplatiť ani cent, aby ste si všetky funkcie odskúšali zadarmo. Každá funkcionalita je prístupná pre všetkých.

  • Demo prístup nikdy neexpiruje!
  • Overíte si, čo všetko dostanete!
  • Neobmedzené používanie!
Chcem vedieť viac


Ochrana súkromia & Bezpečnosť

Zabezpečneý prístup cez SSL

Táto lokalita je prezeraná cez SSL zabezpečený prístup, pretože nám záleží na ochrane vášho súkromia! Cookies používame, aby sme Vám poskytli lepšie služby!

Ján Hvižďák, autor projektu